Казки для малят

Казки для Малят

Казки для малят — ніби чарівний світ, в який вони потрапляють ще з народження. В уяві дитини оживають казкові персонажі, які навчають її, що таке добро, а що зло, що хороше, а що — погане.

Казки на ніч можуть допомогти прищепити дитині цінні моральні принципи, які вона охоче може прийняти в своє життя, адже саме так поводилися її улюблені герої дитячих казок.

Казки:

Казка про Гусенятко

гусенятко

Дітки, а чи чули ви про одне незвичайне гусенятко, яке жило дуже-дуже давно? А незвичайним воно було через те, що мало здібності, якими відрізнялося від своїх родичів. Замість звичайного “га-га-га”, воно говорило “ква-ква-ква”.

Йому було дуже соромно через це, та ще й всі сміялися, як тільки почують те “ква-ква-ква”. За цю незвичайну здібність його прозвали Кваксімусом. Цього гусенятко вже не могло витримати. Забилося собі в куточок і тихенько плакало. Аж раптом воно почуло, що його ніби хтось лагідно торкається. Кваксімус озирнувся і побачив маленьке мишенятко, яке його запитало:

– Чому ти такий сумний?

– А як же мені не сумувати. Всі з мене сміються, тому що я квакаю. Ніхто з моїх родичів не квакає, а тільки я. Я не знаю, що мені робити.

– Ти знаєш, твоїй біді можна допомогти.

– Але як? – крізь сльози запитало гусенятко.

– Мене мама вчила, що бути не таким як усі, то непогано. Навпаки, багатьох може приваблювати твій талант.

– Талант? Я про це не думав. То в мене є особливий талант?!

– Звичайно, – відповіло мишеня, – у кожного свій талант, а в тебе особливий. Просто не соромся його і помітиш, що інші не насміхаються з тебе. Їм просто весело, коли ти квакаєш.

Гусенятко подякувало мишеняті за таке підбадьорення і більше не було сумним. Тепер своїм кваканням гусенятко навмисно розважало друзів і сміялося разом із ними.