Безпечний освітній процес

День безпечного Інтернету

Цілий тиждень педагоги Новожеланівської спеціальної школи  № 39 Донецької обласної ради проводили актвності з нагоди дня безпечного Інтернету, оскільки метою цього дня є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій.

22:31 15.02.2024

Онлайн марафон до Дня безпечного інтернету

У Новожеланівській спеціальній школі № 39 Донецької обласної ради з 7 по 11 лютого для учнів 5-10 класів проведено Тиждень безпечного інтернету. В рамках Тижня учні разом із вчителем інформатики Ольгою Фадєєвою брали участь в онлайн марафоні до Дня безпечного інтернету #ДБІ2023inUA; проходили Вебквест « Як козаки безпеку шукали» та онлайн квест для учнів до Дня безпечного інтернету; тестування на платформах «НаУрок» та learningapps; інтерактивні вправи - learningapps; анкетування; онлайн вікторину «Безпечний інтернет»; виконували вправи з інтерактивного робочого зошита до Дня безпеки в Інтернеті в стилі Венздей (ребуси, кросворди, розбір ситуацій); були організовані перегляди та обговорення відеороликів «Безпека дітей в Інтернеті», « Казка про золоті правила безпечного Інтернету», « День безпечного Інтернету», "У тенетах Інтернету разом з Венздей".

21:02 11.02.2023