Співпраця з FSD Ukraine Швейцарський фонд протимінної діяльності

Дата: 06.02.2024 19:47

Співпрацюємо з FSD Ukraine Швейцарський фонд протимінної діяльності

Потреба в інформуванні з питань мінної безпеки залишається актуальною як для дітей, так і для дорослих.

Здобувачі освіти та педагоги Новожеланівської спеціальної школи №39 Донецької обласної ради прослухали лекції з мінної безпеки в онлайн форматі. Заняття провели фахівці з інформування FSD Ukraine Швейцарський фонд протимінної діяльності.

Під час занять фахівці з інформування розповіли учасникам освітнього процесу про різні види вибухонебезпечних предметів,про їх небезпеку життю та здоров'ю. Фахівці фонду вчили дітей та дорослих бачити ознаки небезпечної території, візуально розрізняти потеційно небезпечні предмети, бути обережними та завжди пам'ятати алгоритм поведінки під час знахідки вибухонебезпечного предмета.