«Fake: як розпізнати та протидіяти?»

Учні 7 класу Новожеланівська спеціальна школа 39 Донецької обласної ради (вчитель наставник Лариса Вініченко) взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Fake: як розпізнати та протидіяти?» від освітнього проєкту "На Урок". Цей новий конкурс допоміг учням навчитися розрізняти фейки та інші підступні види інформаційних повідомлень в інтернеті та ЗМІ, а також — дізнатися захопливі факти про інформаційне суспільство та передумови його появи.

10:04 08.04.2024

Міцно- міцно обійму

Обійми – це прояв любові, ніжності та доброти! Учні 3-4, 9 і 10 класів Новожеланівської спеціальної школи 39 Донецької обласної ради взяли участь у фотомарафоні "Міцно- міцно обійму", що проводив КЗ "Донецький палац молоді "Юність" з нагоди Міжнародного дня обіймів. Учасники фотомарафону отримали дипломи. Вітаємо!

22:23 15.02.2024

У пошуках скарбів

Учні 7 класу Новожеланівська спеціальна школа 39 Донецької обласної ради взяли участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі "У пошуках скарбів" від освітнього проєкту "На Урок".

19:35 06.02.2024

Результати участі у конкурах "Ялинкова прикраса" і "Новорічна креативна ялинка"

Вітаємо учнів Новожеланівська спеціальна школа 39 Донецької обласної ради - переможців обласних онлайн-конкурсів "Ялинкова прикраса" і "Новорічна креативна ялинка", що проводилися КЗ "Донецький Палац молоді "Юність",

17:20 06.02.2024

Я знаю свою Батьківщину

З нагоди святкування 105-ої річниці об'єднання двох частин НЕЗАЛЕЖНОЇ України, з метою плекання шанобливого ставлення до своєї держави, закріплення патріотичних почуттів, національної свідомості, гідності, класні керівниці 5-А і 9 класу Новожеланівська спеціальна школа 39 Донецької обласної ради разом із своїми учнями взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Я знаю свою Батьківщину" від ТОВ "Всеосвіта".

16:55 06.02.2024

Чари зимових свят

Час зимових свят для учнів унікальний. Він супроводжується святковим настрієм, натхненням та НАДІЄЮ на МИРНЕ життя.

16:49 06.02.2024

Життя домашніх тварин

Всеукраїнський конкурс "Життя домашніх тварин" від "Освітнього проєкту "На Урок" присвячено найвірнішим друзям людини — домашнім тваринам.

15:53 06.02.2024

Зимові свята в традиціях нашого народу

Учні нашої школи 5-а, 5-Б, 6-Б, 6-В, 7 та 9 класів взяли участь у Всеукраїському конкурсі «Зимові свята в традиціях нашого народу», що проводила освітня платформа "На Урок", конкурсі для тих, хто щороку з нетерпінням чекає зимової казки, яку приносять традиційні свята.

15:26 06.02.2024

З добром у серці, з Україною в душі

Катерина БОЙЧЕНКО, класний керівник 9-го класу Новожеланівська спеціальна школа 39 Донецької обласної ради  долучилась до цих заходів, організованих Національним юанком України, що присвячені Всеукраїнському дню добрих справ #ЩедрийВівторок і провела для учнів совго класу захід "З добром у серці, з Україною в душі", з метою заохочення дітей до добрих справ та підвищення рівня культури серед молодого покоління.

20:31 14.01.2024