для людей з порушеннями зору
Новожеланівська спеціальна школа № 39 Донецької обласної ради

Сторінка психолога

Кабінет практичного психолога

ОСОБЛИВОСТІ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ УЧНІВ З РАС У 1 КЛАСІ

Однією з провідних тенденцій сучасного етапу розвитку національної системи освіти є включення в освітній процес дітей із розладами аутистичного спектра (РАС). Діти з РАС потребують спеціально розроблених підходів до діагностики, навчання та розвитку. Один з найбільших викликів сьогодення для таких дітей  – це організація дистанційного навчання, особливо для учнів 1 класу. Ця проблема і була озвучена практичним психологом Новожеланівської спеціальної школи №39 Іриною Макух на обласному практико-орієнтованому семінарі «Реалізація парадигми професійної компетентності педагога в системі спеціальної та інклюзивної освіти. Аутистичний спектр розвитку», а саме: «Особливості навчання учнів з РАС у 1 класі». Ірина Макух ознайомила присутніх з труднощами, з якими стикаються учні з РАС в 1 класі, етапами  психолого-педагогічного супроводу таких учнів у Новожеланівській СШ№39, організацією роботи міждисциплінарної команди та формами роботи  з батьками.

18:18 04.04.2024

Практики відновлення власного ресурсу

Що допоможе відновитися та знову відчути себе спроможними, коли здається, що сил більше немає? Виявляється, допомогти можуть найпростіші речі — наприклад, повільно випити філіжанку кави/чаю; ОБІЙНЯТИ ( дитину, чоловіка, дружину, кота і т.п); пригадати 5 речей, яким вдячні у житті; знайти п"ять червоних об"єктів на вулиці т.д.і т.п.

15:49 13.03.2024

Толерантність та безконфліктне спілкування

Людські стосунки нерідко спричиняють про­блеми: непорозуміння, суперечки, конфлікти. Щоб запобігти цьому, треба навчитися ладна­ти з різними людьми в різних ситуаціях. Саме про це і говорили учні 8 класу Новожеланівської спеціальної школи №39 на «Годині спілкування».

18:10 02.02.2024