Всеукраїнська кампанія "16 днів проти насильства"

Щорічно в УКРАЇНІ з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться ВСЕУКРАЇНСЬКА КАМПАНІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» з метою привернення уваги та підвищення поінформованості суспільства  до проблеми подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

17:53 25.11.2022

Години психолога в 6-10 класах

З метою формування усвідомлення життєвих цінностей як основи бачення власної життєвої перспективи, позитивного мислення про себе учнів 6-10 класів Новожеланівської СШ№39 Донецької обласної ради, відбулась година психолога «Цінності, які допомагають жити», організована практичним психологом закладу Іриною Макух.

17:09 18.11.2022

Години психолога в 2-5 класах

З метою формування уявлення про неповторність кожної людини, розвитку впевненості в собі, підвищення самооцінки учнів 2-5 класів Новожеланівської СШ№39 Донецької обласної ради, відбулась година психолога «Я – це Я», організована практичним психологом закладу Іриною Макух.

22:32 15.11.2022