Підсумки IV Міжнародного уроку доброти

Дата: 28.11.2023 11:03

Цього навчального року Новожеланівська спеціальна школа 39 Донецької обласної ради разом із 2694 навчальними закладами долучилась до ІV Міжнародного уроку доброти, проведенню якому не стали на заваді ні окупація, ні обстріли, ні повітряні тривоги! Незламні українські педагоги вкотре довели, що виховання відповідального та гуманного ставлення до тварин у дітей є невід'ємною складовою сучасної освіти. І в складні часи війни для наших школярів та вчителів, життя та благополуччя тварин є ціннісним та важливим.

Всього до Уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин в 2023 році долучились 2695 навчальних закладів - це найбільша кількість за весь час проведення заходу, починаючи з 2018 року!

В нашій країні Урок доброти пройшов у 1487 населених пунктах, зокрема у 271 місті, 194 селищах міського типу та 1022 селах.