Квіти Перемоги на клумбах рідної школи!

Дата: 26.03.2023 11:43

Хтось скаже, що квіти і війна - речі несумісні...Неправда, бо для учнів та вчителів Новожеланівської спеціальної школи №39 Донецької обласної ради квіти - це символ Перемоги України!

Ще у січні 2023 року заклад спеціальної освіти долучився до благодійного проєкту Flowers4School, спрямованого на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів.

Кілька сотен цибулинок різних квітів перезимували в шкільному парнику. А як тільки настали теплі, сонячні весняні дні, учні школи разом із вчителями Ларисою Вініченко, Мариною Мордвіновою, Катериною Федисів та Станіславом Федисів висадили квіти на клумбах рідної школи як прояв підтримки в спільній боротьбі проти російського агресора.

Весною учні профільного навчання з квітникарства разом зі своїми вчителями доглядатимуть квіти і всі ми обов'язково зустрінемось на квітучому подвір'ї школи в День Перемоги України!

І буде весна, там де ми стоїмо до кінця!