Зимові свята в традиціях нашого народу

Дата: 06.02.2024 15:26

Учні нашої школи 5-а, 5-Б, 6-Б, 6-В, 7 та 9 класів взяли участь у Всеукраїському конкурсі «Зимові свята в традиціях нашого народу», що проводила освітня платформа "На Урок", конкурсі для тих, хто щороку з нетерпінням чекає зимової казки, яку приносять традиційні свята.

Головна мета конкурсу - сформувати цікавість до вивчення народних традицій, допомогти школярам краще зрозуміти значення кожного свята та подарувати віру в різдвяну казку.

Цікаві завдання конкурсу потребували відповідей: хто такий святий Миколай, як українці відзначають Новий рік, Різдво та Водохрещу, якими обрядами супроводжуються ці святкування, які ще свята ми зустрічаємо взимку, тим самим сформували, закріпили у дітей знання і подарували море позитивних емоцій.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу і бажаємо успіхів та натхнення!