Засідання педагогічної ради

Дата: 11.11.2022 15:55

11 листопада у Новожеланівській спеціальній школі № 39 Донецької обласної ради відбулося засідання педагогічної ради школи.

Серед питань порядку денного, передбачених річним планом роботи, головну увагу було приділено "Взаємодії школи і сім'ї, як важливої складової формування соціально- орієнтованої особистості".

Практичний психолог закладу Ірина Макух детально розповіла вчителям про педагогіку партнерства, її основні принципи, дала поради як змотивовувати батьків до співпраці. Зазначила, що дієвою формою роботи є "батьківські збори" і надала рекомендації з їх проведення.

У ході засідання педради також були розглянуті питання:

- Про Стратегію розвитку Новожеланівської спеціальної школи № 39 Донецької обласної ради.

- Про підсумки перевірки електронних класних журналів.

- Про виконання протокольних рішень педагогічної ради, що відбулась 30.08.2022 року.