Участь в обласному творчому заході

Дата: 26.04.2023 16:28

26 квітня 2023 року відділом спеціальної та інклюзивної освіти Донецького облІППО (модератор - завідувачка відділу професійного розвитку фахівців освіти дітей з особливими освітніми потребами Тетяна Лопухіна) організовано і проведено обласну творчу лабораторію "Сучасні тренди в освіті" для керівників закладів спеціальної освіти та закладів загальної середньої освіти. Новожеланівська спеціальна школа №39 Донецької обласної ради долучилась до участі в обласному заході, на якому було презентовано власний досвід роботи педколективу школи з профорієнтаційної підготовки учнів з особливими освітніми потребами до активного самостійного життя. У спеціальному закладі освіти профорієнтаційна робота є пріоритетним напрямом діяльності і основна задача педагогів школи полягає в тому,щоб випускники 10 класів, керуючись знаннями, набутими у школі, знаниями про свої можливості, здібності і особисті якості, обирали професію свідомо та самостійно.