Я знаю свою Батьківщину

Дата: 06.02.2024 16:55

З нагоди святкування 105-ої річниці об'єднання двох частин НЕЗАЛЕЖНОЇ України, з метою плекання шанобливого ставлення до своєї держави, закріплення патріотичних почуттів, національної свідомості, гідності, класні керівниці 5-А і 9 класу Новожеланівська спеціальна школа 39 Донецької обласної ради разом із своїми учнями взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Я знаю свою Батьківщину" від ТОВ "Всеосвіта".

Крім цього, класна керівниця 9 класу Катерина БОЙЧЕНКО розробила веб-квест "У пошуках Акту Злуки", аби перевірити у дітей знання державної та народної символіки України, розвинути географічні навички . Після проходження квесту на учасників чекав важливий документ - Акт Злуки і сертифікати за участь у веб-квесті.