Відбулись засідання Методичних об'єднань

Дата: 04.01.2024 19:34

Напередодні ІІ семестру, в період 02-04.01.2024 за участю директора Новожеланівської спеціальної школи № 39 Донецької обласної ради Раїси КУХТІНОЇ, заступників з навчальної та виховної роботи відбулись засідання методичних об'єднань вчителів предметників, початкових класів, трудового навчання.

Темами: засідань були:

- "Соціалізація особистості здобувача освіти через використання сучасних методів освітнього процесу" (МО вчителів-предметників);

- "Гра для дітей з особливими освітніми потребами - засіб пізнання навколишнього" (МО вчителів початкових класів);

- "Педагогічна майстерність вчителя як основа успішного формування в учнів предметних та ключових компетентностей" (МО вчителів трудового навчання).

Вчителі обмінювалися досвідом та результатами своєї роботи, аналізували роботу методичних об'єднань.

Практичний психолог школи Ірина МАКУХ приділила увагу наступним питанням: "Що таке дивергентне та конвергентне мислення", "Сторітеллінг як ефективний варіант неформального навчання", "Креативний вчитель – творчі діти", поділилася вправами на вдосконалення креативних навичок вчителів і вправами для розвитку креативності та творчості у дітей з ІПР.