Батьківські збори

Батьківські збори є необхідним атрибутом шкільного життя. І тому їх проведення на початку нового навчального року є традиційним для Новожеланівської спеціальної школи 39 Донецької обласної ради, як і інших навчальних закладів. Сьогодні, 10.09.2022, батьківські збори відбулись в 2-3, 5-в і 8 класах.  Під час зустрічей педагоги приділили багато уваги адаптації дітей до онлайн- уроків на платформі Classroom, використання електронних підручників під час виконання завдань, обговорювали труднощі організації дистанційного навчання, шукали шляхи їх вирішення.  Також класні керівники нагадали про дотримання учнями техніки безпеки вдома і участі дітей у загальношкільних святах і заходах під час дистанційного навчання.

15:41 12.09.2022